TRIČKOVLNA PASTELS - Pistachio T48

ZĽAVA 20%

vyrobená recyklovaním bavlnených látok

4,79 € s DPH

5,99 € s DPH Zľava 20%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 37 ks

Výrobca: Pastels

Výhodný nákup

Produkty na Galanteriabella.sk patria k cenovo najlacnejším, na základe hodnotení heureka.sknajnakup.sk

 

Popis produktu:

 

Tričkovlna Pastels je jedinečná priadza, vyrobená recyklovaním bavlnených látok. V súčasnosti veľmi trendy materiál na výrobu kabeliek, kobercov, košíčkov ...

Z jedného klbka môžete uháčkovať cca 50x50 cm

Objednajte si dostatočné množstvo tričkovlny pre svoj projekt, keďže ide o recyklovaný materiál pri každom novom naskladnení sa môže odtieň mierne líšiť.

Ide o materiál, ktorý je recyklovaný, preto je potrebné brať do úvahy, že napr. drobné dierky, rôzna hrúbka šnúry, či nejaké odlišnosti nie sú dôvodom na reklamáciu. Priadza má šírku cca od 1-3 cm.

 

Odporúčaný háčik: 8-12 mm

Váha: cca 550-750g

Návin: cca 120m +-10%

Zloženie: 90% recyklovaná bavlna 10% lycra

Pranie: ručné pranie, nebieliť, nežehliť, sušiť voľne rozložené

 

UPOZORNENIE:

 

- Pre svoj projekt si objednajte dostatočné množstvo priadze, ďalšia várka sa môže farebne líšiť!

- Taktiež každé klbko tiež nemusí byť z rovnakej látky a je možné že návin na klbku nebude rovnomerný. To znamená, že niekde môže byť priadza tenšia a inde hrubšia v rámci jedného klbka. Nie je to dôvod na reklamáciu, je to prirodzená vlastnosť materiálu, keďže sa jedná o recyklovanú textíliu.

- V klbku sa môžu objavovať malé dierky (od ihly), okraje môžu byť rozstrapkané - je to prirodzená vlastnosť textilných priadzí, nieje to vada, kvôli ktorej by ju bolo možné reklamovať.

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory Cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.